TEL : 0216 591 03 97

KOMPAKT FİLTRE

Kompakt filtreler; kullanılabilir en düşük diferansiyel basınç ve en yüksek hava debisi sunarken, maksimum filtrasyon sağlar. W tarzı tasarımı, en yüksek filtrasyon alanını elde eder. Yüksek debili, hava hızı yüksek ve dar kesitli alanlarda mükemmel sonuçlar verir. F6 kaliteden H13 kaliteye kadar çeşitleri olmasına rağmen, F6 ve F9 kaliteler arası en çok kullanılan filtrelerdir.
Kompakt filtreler cam elyaf malzemeden mamuldür. Toz, duman, bakteri, polen, kurum gibi sisteme girmesi istenilmeyen maddeleri yakalayarak, havalandırma sistemlerinde bulunan Hepa ve Ulpa filtreler için ön filtre olarak kullanılır. Kompakt filtreler hastane, elektronik, bilgisayar odaları, gıda işleme mekanları, enerji santralleri, nükleer endüstri, gaz tiribünleri, hava kompresörleri...vb sektörlerde kullanıldığı gibi, tüm standart havalandırma ve filtre uygulamalarında da kullanılırlar.
Özellikler
20m² ye kadar artırılmış filtrasyon alanı, 5000m³/h e kadar hava debisi, düşük basınç kaybı, yüksek delinme basıncı, çift yönlü hava akışına müsait yapı, geri dönüşümlü plastik çerçeve, kirletici gaz çıkarmadan yakılabilme özelliği, yüksek sıcaklıklar için metal çerçeve seçeneği, uzun kullanım ömrü, uzun bakım aralıkları, standart filtre çerçeveleri, kolay montaj, yüksek toz tutma kapasitesi,çevre dostu, basit ve hafif, Kompakt filtreler uygun fiyatlara sizlere sunmaktayız.

 

001

 

Okunma 2396 defa